Prekių kokybė

Visos parduodamos prekės www.kaskalba.lt parduotuvėje yra originalios ir kokybiškos. Kuriamos ir gaminamos Lietuvoje, pasirenkant tik kokybiškas medžiagas.

Produktų dizainas priklauso UAB „Agrava“, kopijuoti ir platinti informaciją bei prekes, be įmonės sutikimo, griežtai draudžiama.

Prekių grąžinimas

Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos.

Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.

Prekių pristatymas

Gaminius galite atsiimti pas mus biure (UAB „Agrava“, Draugystės g. 14, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per Omniva arba DPD kurjerį. Siuntimo kaina nuo 2 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur. Siuntos siunčiamos tik registruotos.

#KasKalba? – prekės ženklas

#KasKalba? – prekės ženklas priklauso įmonei UAB „Agrava“

Rekvizitai:
UAB „Agrava“
į/k 304738815
PVM k. LT100011359416
Perkūno g. 16, Ireniškiai, LT-53275 Kauno r.

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimas gali būti vykdomas per elektroninę parduotuvę į Paysera sąskaitą.
Taip pat galite apmokėti mums į SWEDBANK sąskaitą tiesiogiai (mokant į SWEDBANK sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).
SWEDBANK
A/S LT077300010153953771