Draugystės g. 14, Kaunas, Lietuva

Darbo laikas: Pr-Pn, 9:00 – 17:00
Tel: +370 640 17185

info@kaskalba.lt

Dažniausiai užduodami klausimai

Perskaitykite DUK prieš rašydami žinutę.

Per kiek laiko pagaminamas produktas?
Įprastai užsakyti gaminiai pagaminami per 3 d.d. po apmokėjimo. Jei tai individualus užsakymas, gamyba gali trukti ilgiau - 7-10 d.d. Jei reikalinga produktą gauti greičiau, susisiekite nurodytais kontaktais. Esame lankstūs ir esant būtinybei gaminį galime padaryti per 1 d.d.
Gaminių atsiėmimas, siuntimas, kainos?
Gaminius galite atsiimti pas mus biure (UAB "Agrava", Draugystės g. 14, Kaunas) darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. Taip pat siunčiame į visus Lietuvos miestus. Gaminiai siunčiami saugioje pakuotėje per Omniva arba DPD. Siuntimo kaina nuo 2 eur (priklauso nuo gaminio svorio ir dydžio). Siuntimas į kitas Europos šalis kainuoja nuo 7 eur. Siuntos siunčiamos tik registruotos.
Kokie galimi apmokėjimo būdai?
Apmokėjimas gali būti vykdomas per elektroninę parduotuvę į Paysera sąskaitą. Taip pat galite apmokėti mums į sąskaitą tiesiogiai(mokant į sąskaita, nepamirškite nurodyti užsakymo numerio) Mūsų rekvizitai: Rekvizitai: UAB "Agrava" į/k 304738815 PVM k. LT100011359416 Perkūno g. 16, Ireniškiai, LT-53275 Kauno r. SWEDBANK A/S LT077300010153953771
Ar galima prekes grąžinti?
Taip, Jūs turite teisę grąžinti prekes, įsigytas per mūsų e-parduotuvę. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą. Norėdamas grąžinti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu ir užpildydamas specialią prekių grąžinimo formą, nurodant joje grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis. Prekės, kurios yra individualizuotas, pagal užsakymą arba pagamintos pagal užsakymą, atsižvelgiant Jūsų konkrečius reikalavimus, yra negrąžinamos, nebent jos yra nekokybiškos. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti registruotu paštu arba naudojantis savo pasirinkto kurjerio paslaugomis. Grąžinamos arba keičiamos prekės pašto išlaidas apmoka pats pirkėjas. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė.
Noriu individualaus lipduko, ar tokius gaminate?
Taip, mes užsiimame ir individualių lipdukų gamyba. Jei turite kokią idėją susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.
Ar galimi tik tokie dydžiai ir spalvos, kokios yra nurodytos?
Esame lankstūs spalvų ir dydžių atžvilgiu. Jei neradote tinkamos spalvos ar dydžio, susisiekite su mumis, pagaminsime produktus su Jūsų pasirinktu dydžiu ar spalva. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad kaina gali kisti, priklausomai nuo pasirinkto dydžio ar spalvos.

Mūsų rekvizitai:

Rekvizitai:
UAB „Agrava”
į/k 304738815
PVM k. LT100011359416
Perkūno g. 16, Ireniškiai, LT-53275 Kauno r.

Prekių atsiėmimas/parduotuvė:
Draugystės g. 14, Kaunas

Išsiųskite mums laišką

[ninja_forms_display_form id=1]

Kontaktinė informacija:

info@kaskalba.lt